Uzmanlara Göre Genital Estetik Yaş Aralığı Var Mı

0 59

Genital bölge estetiği kadınların estetik kaygılarla vajinada bulunan şekil bozukluklarının giderilmesi taleplerini vajinadaki şekil bozuklukları,  yaşa bağlı olarak yaşlanma belirtileri, vajinal daraltma,  vajina sıkılaştırma gibi kadını rahatsız eden genital estetik operasyonlar günümüzde diğer estetik operasyonlar kader yapılmaktadır.

 

Opr. Dr. Yüzer sözlerine; yapılan bu operasyonların gelişen teknolojik cihazlarla çok kısa sürede ağrısız ve acısız olarak gerçekleştirilmekte olduğunu söyleyerek devam etmiştir.

 

Elbette uzman jinekolog Dr. Sayın Yüzer; bu konuda deneyim, tecrübe, bu operasyonlarda belirleyici olmakta diyerek genital estetik Ankara merkezimizde operasyonlar da kullanılan lazer cihazı ile son derece olumlu işlemler yapılmaktadır.

 

 

Genital Bölge Ve Vajinal Estetik Operasyonları İçin Yaş Aralığı Var Mıdır?

 

 

Op. Dr. Esra Demir Yüzer sözlerine şöyle devam etmektedir; ‘’vajina etrafında bulunan iç dudakların büyümesi ergenlik döneminde tamamlanmaktadır. Büyüme kişiden kişiye kalınlık incelik bakımından farklılık gösterir.

 

Ancak doğuştan olan veya sonradan oluşan ve kadını rahatsız eden görüntü vajinal dudaklardaki boyutun dolgun ve büyük olması gibi kaygılar, labioplasti operasyonuyla vajina dudaklarının boyutunun tamamının eşit boyuta getirilerek gerçekleştirilir demiştir. Op. Dr. Yüzer; bu konuda yaş aralığı öncelikle 18 yaşını dolduran yani fizyolojik olarak gelişimini tamamlayan hastalarda ve sonraki her yaşta yapılan operasyonlardan biridir ve genital estetik Ankara bu konuda profesyonel hizmet vermekte diyerek sözlerine devam etmiştir.

 

Doğuştan var olan vajinal estetik kaygı,  yaşa bağlı olarak,   birden çok doğumdan sonra gerçekleşen vajinal deformasyonlar vajina estetiği labioplasti adı altında yapılmakta ve özellikle kadınları rahatsız eden özgüven sorunu yaratan bu rahatsızlık cerrahi operasyonla tamamen ortadan kaldırmaktadır.

 

 

Op. Dr. Esra Demir Yüzer Genital Bölge Estetiği Alanına Giren İşlemler Hakkında Ne Konuştu

 

 

Op. Dr. Esra Demir Yüzer; genital estetik operasyon alanına giren işlemleri bir kaç grupta toplamaktadır.  Bunlardan bir tanesi labioplasti yani büyük ve küçük dudaklara yapılan işlemler,  bir diğeri vajinoplasti vajina daraltma uygulamaları,  bir diğeri ise doğum sonrasında vajinada oluşan yırtıkların veb u izlerin giderilmesi ve onarılması için yapılan işlemler,  kızlık zarı dikilmesi,  üst vajinal dudakların dolgunlaştırılması olarak gruplandırmaktadır. Genital estetik Ankara merkezimiz uzman ekibi ile sorunsuz bir operasyon geçirmenizi sağlamaktadır.

 

 

Genital İstediğin Kadınların Hayatına Kattığı Katkıları Nelerdir?

 

 

Özellikle genital bölge estetiğinde son yıllarda uygulanan işlemlerin tamamı son derece kolay ve başarılı operasyonlardır.  Özellikle işlemden çok kısa süre sonra iyileşme sürecinin hızlı olması,  dolayısıyla kişilerin sosyal yaşantısına kısa sürede dönmeleri,  daha önemlisi ise kadınların bu konuda tabu olarak görülen bu sorunların eskiye göre çok daha rahat dile getirilmesidir.

 

Bu operasyonlarda hasta ile doktor arasındaki iletişimin ve karşılıklı güvenin de çok önemli olduğunu söyleyen Yüzer, dolayısıyla sonuçlar açısından bakıldığında sonuçların son derece memnuniyet verici olduğunu söylemektedir.

 

Artık günümüzde sağlık konusundaki teknolojik gelişmeler özellikle genital estetik açısından kadınların yaşamını önemli ölçüde etkilemiş ve özellikle genital estetik kaygısı ile oluşan özgüven sorunları da böylelikle ortadan kalkmaktadır.  Genital estetik sonrasında kadınların kendilerini iyi hissetmesi,  dolayısıyla cinsel ilişki sırasında aldığı zevk çok daha fazla olmaktadır.

 

Genital bölge estetiği kadınların estetik kaygılarla vajinada bulunan şekil bozukluklarının giderilmesi taleplerini vajinadaki şekil bozuklukları,  yaşa bağlı olarak yaşlanma belirtileri, vajinal daraltma,  vajina sıkılaştırma gibi kadını rahatsız eden genital estetik operasyonlar günümüzde diğer estetik operasyonlar kader yapılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.