Genital Beyazlatma

1 52

Bikini bölgesi beyazlatma olarak da tanımlanan genital beyazlatma en etkili tıbbi tedavi yöntemleri sayesinde kısa süre içerisinde beyazlatılabilir. Çeşitli nedenler sonucunda renk tonunda koyulaşma meydana gelen genital bölge bu durum sonucunda bireylerde özgüven düşüklüğüne neden olabiliyor. Her yaştan bireylerde meydana gelebilen genital kararma başlı başına bir genital sorundur. Tedavi edilemediği takdirde bireylerde birtakım ruhsal sorunlara ve depresyon hastalığına neden olabiliyor. Genital bölgede meydana gelen kararma sorunu tıbbi olarak tedavi edilemediği takdirde etkisini arttırabiliyor.

 

Genital Beyazlatma Nedir?

 

Genital beyazlatma sadece tıbbi olarak uygulanan en etkili tedavi uygulamasıdır. Jinekoloji uzmanları tarafından da tavsiye edilen bu etkili uygulama sayesinde genital kararma durumu dakikalar içerisinde risksiz bir biçimde ortadan kaldırılıyor. Vajina bölgesinde oluşan renk kararması koltuk altı kısmında söz konusu olduğu gibi hatalı ve düşük kaliteli ağda ürünlerinin, vajina bakım ürünlerinin kullanılmasına bağlı olarak meydana gelebiliyor. Bunun haricinde bu sorun hamilelik dönemlerinde hormonlarda meydana gelen farklılıklardır. Genital bölge kararması ayrıca ten renk tonuna bağlı olarak doğuştan da meydana gelebiliyor. Yetersiz kişisel bakım, genital alanda aşırı terleme durumu gibi birçok sebepler de genital kararmaya neden olabiliyor.

İlgili Link : Genital Estetik Nedir

Genital Beyazlatma Tedavisi Riskli mi?

 

Genital beyazlatma uygulaması en gelişmiş tıbbi cihazlar üzerinden gerçekleştirilir. Tamamen acısız ve ağrısız olması sayesinde bu uygulama güvenle alınabilir. Genital beyazlatma uygulaması sadece uzman jinekoloji doktor kliniği üzerinden gerçekleştirilir. Kaliteli lazer teknolojisi sayesinde genital alandaki renk kararması ortalama olarak 25 ila 30 dakika içerisinde ortadan kaldırılır. Çok nadiren de olsa işlem sırasında minimum düzeyde ağrı hissedilebilir. Bu durumda vajina kısmına etkili ağrı kesici kremler uygulanarak ağrı tamamen giderilir. Lazer tedavisi sayesinde gerçekleştirilen seanslar üzerinden vajina kısmına melanin pigmentini salgılayan hücrelerin tahrip edilmesi hedeflenir. Bu sayede bu işlem birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilir.

 

Genital Beyazlatma Tedavisi Neden Alınmalıdır?

 

Genital beyazlatma tedavisi birçok nedenlerden dolayı alınması tavsiye edilir. Vajina kısmında meydana gelen kararmalar bireylerin psikolojisinde ciddi anlamda tahribatlara neden olabiliyor. Bu durum beraberinde iş ve sosyal aktivitelere de negatif olarak yansıyabiliyor. Bu tedavi sayesinde bireylerde özgüven ve yaşam kalitesi daha da yükseltilebilir. Genital beyazlatma tedavisi en etkin ve neticeleri en hızlı elde edilen uygulamadır. Bu sayede 81 ilimizden tercih edilen özel bir vajina bölgesi beyazlatma uygulamasıdır. Genital beyazlatma yönteminde herhangi bir yaş sınırlaması söz konusu değildir. Doğrudan kaliteli lazer sistemi üzerinden modern klinik üzerinden gerçekleştirilir. Ayrıca bu tedavi tamamen gizlilik içerisinde gerçekleştirilir. Bu sayede bireyler gönül rahatlığı ile bu tedavi uygulamasından faydalanabilir.

 

Genital Beyazlatma Tedavisi Sonrasında Genital Bölgede Kararmalar Neden Oluşur mu?

 

Genital beyazlatma uygulaması sonrasında genital bölgede kararmaların yeniden oluşmaması açısından bireylerin doktor tarafından sunulan uyarı ve talimatlara uyması tavsiye edilir. Genital bölge kararmasına neden olan tüm etkenlerden uzak durulması, genital kararma sorunundan sadece tıbbi olarak kurtulmak önem arz ediyor. Vajina bölgesi kararmasına en çok yetersiz vajinal bölge bakımı ve kalitesiz cinsel ürünlerin kullanılması neden olabiliyor. Dolaysıyla tedaviden sonra genital bölge kararmasına tekrardan maruz kalınmaması açısından bu olumsuz etkenlerden kaçınılması önerilir. Genital beyazlatma için jinekoloji sitesinden 7/24 online olarak randevu alınabilir. Bunun haricinde genital beyazlatma tedavisi hakkında merak edilen diğer detaylar hakkında da doktor sitesinden detaylı olarak bilgiler alınabilir.

1 yorum
  1. […] Genital Beyazlatma […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.